Whatsapp ile Ürünlerinizi Tanıtın

MarketPOS, müşterilerle bağlantı kurmanıza ve WhatsApp’ta ürünlerinizi tanıtmanıza yardımcı olur. Ayrıca siparişlerinizi, stoklarınızı yönetmek, fiş yazdırmak ve tüm işlemlerinizi mobil cihazlarınızdan yürütmek için bize güvenebilirsiniz. Size whatsaptan ürünlerinizi nasıl tanıtacağınızı göstereceğiz..

WhatsApp’ta nasıl satış yapılır?

WhatsApp Business, işletme sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuş bir uygulamadır. Whatsapp, mesajları hızlı bir şekilde yanıtlamanıza ve müşterilere mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmanıza yardımcı olur. WhatsApp ile ürünleriniz hakkında müşteri desteği sağlayabilir ve ilgili bilgileri müşterilerle paylaşabilirsiniz. 

WhatsApp Business ile şunları yapabilirsiniz;

İşletme Profili Oluşturun: Adresinizi, çalışma saatlerinizi, işletmenizin açıklamasını, e-posta ve internet adresiniz gibi yararlı bilgileri kaydedin.

Etiketleri Kullanın: Kolayca yeni müşteri, ödenmemiş siparişler, tamamlanan siparişler gibi özellikleri içeren sohbetleri etiketlerle kategorize edin.

Hızlı Yanıtlar Oluşturun: En sık sorulan sorularınızı hızla yanıtlamak için hızlı yanıtlar oluşturun ve kaydedin.

Otomatik Mesajlar Oluşturun: Müşterilerinize anında yanıt vermek için otomatik mesajlar oluşturun.Bu bir karşılama mesajı olabilir..

2) Bir ürün kataloğu oluşturun

Basit ve kullanımı kolay MarketPOS uygulamamız ile ürünlerinizi sisteme ekleyin ve bir katolog oluşturun. MarketPOS uygulaması ile;

  • WhatsApp üzerinden sipariş alın
  • Ürünlerinizin resimlerini ekleyin
  • Stoklarınızı yönetin 
  • İnternet Mağazanızı oluşturun
  • Sosyal Medyada kataloğunuzun reklamını yapın

3) Müşterilerle bağlantı kurun

WhatsApp’ta satış yapmak hiç bu kadar basit, hızlı ve kolay olmamıştı. 

Müşterilerinizi MarketPOS‘a kaydedin ve dakikalar içinde müşterilerinizle iletişime geçin.

Müşteri Yönetimi alanından, sipariş bilgilerini paylaşabilir, onlara sipariş fişlerinizin bir kopyasını gönderebilir, online siparişler alabilir ve satın alma alışkanlıklarını takip etmeye başlayabilirsiniz.

4) Ücretsiz bir web sitesi oluşturun

MarketPOS, iş operasyonunuzu bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olur. 

MarketPOS uygulaması ile ürünlerinizi yönetmenin yanı sıra 1 dakikada işletmeniz için ücretsiz bir web sitesi de oluşturabilirsiniz . 

Müşterilerinize sizinle alışveriş yapmak için internetten siparişler vermeseni sağlayın. Müşterileriniz katalogdan sipariş verebilir ve WhatsApp üzerinden size ürünle ilgili mesaj gönderebilir.

5) Ürünlerinizi tanıtın

Ürün kataloğunuzu oluşturup ücretsiz web sitenizi kullanıma açtıktan sonra, işletmenizi tanıtmanın ve satışları artırmanın zamanı geldi.

Ürün satmak için WhatsApp’ı nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz ?

Müşterilerinize internet katoloğunuzu gönderin ve ürünlerinizi tanıtın. Ayrıca İşletme profilinizi internet adresinizde oluşturun ve işletmenizi tanıtın.

6) WhatsApp ile sipariş alın

MarketPOS ile WhatsApp üzerinden;

  •  Online satış yapabilir
  • Ürünlerinizin online kataloğunu oluşturabilir
  • Katoluğunuzu paylşabilir
  • Ürünlerinizi tanıtabilirsiniz

İşletmeniz için eksiksiz WhatsApp sipariş yönetimini hemen deneyin

You may also like...

Popular Posts